Anasayfa / EĞİTİM / SANAT - SPOR / KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SPOR ÇALIŞMALARI MERKEZİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLIYOR

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SPOR ÇALIŞMALARI MERKEZİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLIYOR

Kadir has üniversitesi spor

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin 2018 – 2019 akademik dönemi eğitim programları başlıyor.

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin 2018 – 2019 akademik yılında düzenleyeceği Spor Pazarlaması Sertifika Programı, Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı ve Spor İletişimi Sertifika Programı Ekim ayında başlıyor. 

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin 2018 – 2019 akademik dönemi eğitim programları başlıyor. Bu sene ilk kez düzenlenecek olan Spor Pazarlaması Sertifika Programı 13 Ekim’de ve bu sene onuncusu düzenlenecek olan Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı ve Spor İletişimi Sertifika Programı Aralık ayında başlıyor. 

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Spor Pazarlaması Sertifika Programı’nda alanında uzman akademisyenler ve profesyoneller ders verecekler. Teorik eğitimlerin yanı sıra, Türkiye ve dünyadan örneklerin paylaşılacağı, vaka analizleri ile pratik eğitim imkanı sunulacak. Spor Pazarlaması Sertifika Programı’nda uzman eğitmenler ile spor sektöründe fark yaratmak amaçlanan program 13 Ekim’de başlayarak 6 hafta sürecek. 

2005 yılından beri çalışmalarını sürdüren Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin bu sene onuncusunu düzenleyeceği Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı’nda alanında uzman akademisyenler ve profesyoneller ders verecekler. Spor hukuku ve spor yönetiminde temel alanlarının yapıları, işleyişleri ve örnek olay çalışmaları üzerinden verilecek program 1 Aralık’ta başlayacak ve 15 hafta sürecek. 

Spor Çalışmaları Merkezi’nin, on ikinci yılına giren Spor İletişimi Sertifika Programı’nda ise spor medyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra alanlarında uzmanlaşan akademisyenler dersler verecekler. 1 Aralık’ta başlayacak eğitim 15 hafta sürecek. 

Eğitimler, Kadir Has Üniversitesi’nin İstanbul Cibali’de bulunan Kadir Has Kampüsü’nde Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak.

Detaylı bilgi için link: http://www.khas.edu.tr/spor-calismalari-merkezi

Hakkında Edu Culture MAG

Buna da Bakın

Yaz Kampları

KARNELER ALINDI, ŞİMDİ KAMP ZAMANI!

Üç aylık tatil zili, 5-17 yaş arasındaki 16 milyon çocuk için aynı anda çaldı. Yoğun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir