Anasayfa / ETKİNLİK ÖNERİLERİ / TRUMPLAND ATÖLYELERİ İLE ÇOCUKLAR SÖMESTRIN TADINI ÇIKARACAK

TRUMPLAND ATÖLYELERİ İLE ÇOCUKLAR SÖMESTRIN TADINI ÇIKARACAK

Trumpland-Atolyeleri

Sömestr tatili geldi. Çocuklar sömestr tatillerini hem eğlenceli hem de eğitici etkinliklerle geçirecek. 29 Ocak-2 Şubat haftası boyunca çocuklar Trumpland’de birbirinden keyifli atölye çalışmalarına katılacak.  

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de sömestr tatilinin ikinci haftasında çocuklar atölyede ahşap oyuncaktan saksı tasarlamaya kadar pek çok atölye etkinliğine katılacak. Atölye etkinlikleri, 29 Ocak-2 Şubat tarihleri  arasında 14.00 – 17.00 saatleri aralığında gerçekleşecek.

Trumpland-Atolyeleri

Birbirinden keyifli atölye çalışmalarına katılan çocuklar eğlenceli bir hafta geçirecek, kendi yeteneklerini keşfedecekler. Her hafta yenilenen atölye konsepti ile Trumpland; 29 Ocak’ta Ahşap Oyuncak Atölyesi, 30 Ocak’ta Slime Atölyesi, 31 Ocak’ta Saksı Tasarlama Atölyesi, 1 Şubat’ta Yumurta Boyama Atölyesi ve 2 Şubat’ta ‘1 Pati 1 Aşk’ ile Kedi Evi Tasarlama Atölyeleri’ne ev sahipliği yapacak. Çocuklar sömestrin tadını Trumpland’de düzenlenecek atölyelerle doyasıya çıkaracak.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com

Hakkında Edu Culture MAG

Buna da Bakın

Hospitadent_Cocuk_Tiyatrosu

HOSPİTADENT ÇOCUK TİYATROSU, MİNİK SEYİRCİLERİ BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

Çocuklara, küçük yaşta ağız ve diş sağlığının önemini anlatmak amacıyla hayata geçirilen Hospitadent Çocuk Tiyatrosu, “23 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir