Anasayfa / ETKİNLİK ÖNERİLERİ / ÜNLÜ KARİKATÜRİST VAROL YAŞAROĞLU HİLLTOW AVM’DE ÇOCUKLARLA BULUŞACAK

ÜNLÜ KARİKATÜRİST VAROL YAŞAROĞLU HİLLTOW AVM’DE ÇOCUKLARLA BULUŞACAK

Varol Yaşaroğlu Çocuklarla Buluşuyor

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni gözdesi ve yaşam merkezi Hilltown AVM, 27 Ocak Cumartesi günü ünlü karikatürist Varol Yaşaroğlu’nu ağırlamaya hazırlanıyor. Sömestr tatili boyunca Hilltown AVM’ de yer alacak olan ‘Kral Şakir ve Uzay Macerası’ nın yaratıcısı Varol Yaşaroğlu, 27 Ocak günü imza günü etkinliği ile sevenleri ile bir araya gelecek.

Özgün mimari yapısı, marka karması ve şehrin kültür hayatına katmış olduğu enerji ile kısa zamanda adından sıkça söz ettirmeyi başaran Hilltown AVM, sömestir tatili boyunca, birbirinden eğlenceli aktiviteleri ile ’Kral Şakir ve Uzay Macerası’nı çocuklarla buluşturacak. Eğlenirken aynı zamanda öğrenecek olan çocuklar,  gezegen yapım atölyesi etkinliklerine katılacak ve yer çekimsiz ortam ile ters köşe olacaklar.

Etkinliğin yaratıcısı karikatürist Varol Yaşaroğlu, 27 Ocak Cumartesi günü etkinlik alanında çocuklar ile bir araya gelerek kitaplarını imzalayacak. Saat 16.00’da başlayacak olan imza gününde çocuklar hayranı oldukları ünlü karikatürist ile tanışma fırsatı yakalarken aynı zamanda çeşitli atölye etkinliklerine katılarak eğlenerek öğrenecekler.

Yer: Hilltown AVM-  Aydınevler Mahallesi, Siteler Yolu Cadde No:28 D:1, Küçükyalı, 34765 Maltepe/İstanbul

Tarih: 27 Ocak Cumartesi 

Saat: 16.00

Hakkında Edu Culture MAG

Buna da Bakın

Hospitadent_Cocuk_Tiyatrosu

HOSPİTADENT ÇOCUK TİYATROSU, MİNİK SEYİRCİLERİ BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

Çocuklara, küçük yaşta ağız ve diş sağlığının önemini anlatmak amacıyla hayata geçirilen Hospitadent Çocuk Tiyatrosu, “23 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir