Anasayfa / GÜNDEM / GENÇLİK OTOBÜSÜ BU YIL 9. KEZ YOLA ÇIKIYOR

GENÇLİK OTOBÜSÜ BU YIL 9. KEZ YOLA ÇIKIYOR

Gençlik Otobüsü

Ücretsiz olarak 15 ülke, 24 şehir gezmek isteyen 26 bin genç, Gençlik Otobüsü projesine başvurdu. Başvurular arasından ilk elemeyi geçen 650 genç, İstanbul’da buluştu.

Türkiye’nin her yerinden yurtdışı hayalini gerçekleştirmek için Gençlik Otobüsü projesine başvuran 26 bin genç arasından seçilen 650 genç İstanbul’da yapılan bilgilendirme toplantısına katıldı. Gençlerin sosyalleşmeleri, dünyayı yaşayarak öğrenmeleri, vizyon kazanabilmeleri, ülkemize faydalı gençler olarak katkı sunabilmeleri amacıyla başlatılan Gençlik Otobüsü bu yıl 9. kez yola çıkıyor.

“Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında, MCD Gençlik Ajansı, MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından 2010 yılında başlayan proje, gençlere ücretsiz Avrupa fırsatları sunuyor. Büyük bir gençlik hareketi projesi olan Gençlik Otobüsü, bu yıl 9. Kez yolcularını seçiyor.

Türkiye genelinde www.genclikotobusu.com sayfasına yapılan başvurular arasından seçilen gençler; hem dünyayı geziyor, hem de gezdikleri ülkelerde önemli kişi ve kuruluşlarla bir araya geliyor. Bir sonraki Gençlik Otobüsünün yolcuları siz olabilirsiniz.

Hakkında Edu Culture MAG

Buna da Bakın

1-7 Ekim Emzirme Haftası

1-7 Ekİm Emzİrme Haftası/Yenİdoğan Bebeklerde Emzİrme Nasıl Olmalıdır?

Okan Üniversitesi Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Şenol Bozdağ, emzirme ile ilgili merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir