Anasayfa / GÜNDEM / RU SAHNE SANATLARI’NDA SÖMESTRE BAMBAŞKA!

RU SAHNE SANATLARI’NDA SÖMESTRE BAMBAŞKA!

Sömestr Heyecanı Ru Sahnede

Bu Sömestre, Cihangir’in yeni sanat merkezi Ru Sahne Sanatları’nda gerçekleşecek atölyeler ile rengarenk geçecek.

Sanatın her dalına ışık tutarak ‘Kendini Yarat’ fikri ile faaliyete geçen Ru Sahne Sanatları çocuklara mükemmel bir tatil yaşatmaya hazırlanıyor.

Sömestr Heyecanı Ru Sahnede
Tecrübeli eğitmenleri ile bilgi ve deneyimi aktarırken, öğretmenin yanı sıra sanatın farklı alternatifleri ile çocukların yolunu aydınlatmayı hedefleyen ve birikimlerin paylaşıma dönüştüğü aynı zamanda paylaşırken eğlendirdiği bir merkez olan Ru Sahne Sanatları’nda bu tatilde çocukların sanatı ve yeteneklerini keşfedecekleri, gelişim çağlarında özgüvenlerini arttıracakları eğitimler ve aktiviteler yapılacak.

Ru Sahne Sanatları, alanlarında uzman eğitmen kadrosu ile çocuklara klasik bale eğitiminden çağdaş dansa, müzikalden, piyanoya, kemana, birçok alanda eğitimler verecek.

Verdiği eğitimlerin yanı sıra bünyesinde kültür-sanat alanında düzenli olarak seminer, atölye, söyleşi gibi etkinleri sunmayı planlayan Ru Sahne Sanatları, İstanbul’un en gözde semtlerinden Cihangir’den sanatın ışığını yansıtacak.

Ru Sahne Sanatları, kazandıkları deneyimi gelecek nesillerle ve sanatseverlerle paylaşmak adına çocukluk arkadaşları olan Elif Çanakkale ve Damla Ürk tarafından daima değerli olacak bir şey yaratmak arzusu ile hayata geçirildi.

 

Hakkında Edu Culture MAG

Buna da Bakın

1-7 Ekim Emzirme Haftası

1-7 Ekİm Emzİrme Haftası/Yenİdoğan Bebeklerde Emzİrme Nasıl Olmalıdır?

Okan Üniversitesi Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Şenol Bozdağ, emzirme ile ilgili merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir