Anasayfa / KÜLTÜR SANAT / ABM YAYINEVİ’NDEN DOĞADA SAKLAMBAÇ: ARA, BUL, SAY

ABM YAYINEVİ’NDEN DOĞADA SAKLAMBAÇ: ARA, BUL, SAY

Doğada Saklambaç

Gözlerim çok keskindir diyenlerden misin? Zor görevleri başarmada üstüne yok mudur? O zaman bu kitaba bayılacaksın! Çocukluk yıllarının en sevilen sokak oyunu saklambaç, çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştiren abm Yayınevi’nin yeni çıkan etkinlik kitabı Doğada Saklambaç ile günümüz çocuklarıyla buluşuyor.

Kalabalık arkadaş gruplarının vazgeçilmez sokak oyunu şüphesiz saklambaçtı. Günümüz çocuklarının ise bu oyunu artık sokaklarda oynadığını pek söyleyemeyiz. abm Yayınevi’nin yepyeni etkinlik kitabı Doğada Saklambaç’ın birbirinden renkli çizimlerle süslenmiş sayfalarında da birçok hayvan saklanıyor ve onları bulup kaç tane olduklarını verilen alana yazmak gerekiyor. Çocukları saklambaç oyunuyla buluşturan kitap,  fark etme ve sayma yeteneklerini test etmeye yardımcı olarak eğlence dolu saatler vadediyor.

Agnesse Baruzi tarafından tasarlanan tam sayfa müthiş detaylı illüstrasyonlar ile farklı doğal habitatların ve muhteşem labirentlerin resmedildiği birbirinden renkli çizimlerle süslenmiş sayfalarda birçok hayvan gizleniyor. Şimdi dikkatle onları bul, kaç tane olduklarını say, sonra da kitabın arkasındaki cevaplara bakarak ne kadarını bulabildiğini kontrol et! Çöllerden kutuplara, vahşi ormanlardan okyanusların derinliklerine kadar bulman gereken yüzlerce hayvan var! Ne duruyorsun, haydi başla!

Kitap Adı: Doğada Saklambaç

Yazan ve Resimleyen: Agnese Baruzzi

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 56

Ebat: 21 cm x 29,7 cm

Etiket Fiyatı: 24,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

Abm Yayıneviabm Yayınevi Hakkında:

Acar Group bünyesinde kurulan abm Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi
Merkezi’nden alan abm Yayınevi; edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. abm Yayınevi bünyesinde kurulmuş olan abm Çocuk ve İlk Gençlik Yayınları ise; yabancı ve Türk yazarların kitaplarını yayımlayarak, çocuk ve ilk gençlik kategorilerinde seçkin yayınları bünyesine katmayı amaçlıyor.

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi; yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız ve tarafsız, kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri “Her kitapta yeni bir sen!” diyerek, onlara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.

Hakkında Edu Culture MAG

Buna da Bakın

GALERİ DİANİ

GALERİ DİANİ, KIŞ SEZONUNU AÇIYOR

GALERİ DİANİ, KIŞ SEZONUNA RESSAM YUSUF KATİPOĞLU VE  RESSAM URSULA SOLTERMANN KATİPOĞLU İLE BAŞLIYOR Galeri Diani, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir