Son Haberler
Anasayfa / KÜLTÜR SANAT / SÜPER ÇOCUKLAR HIZ KESMİYOR!

SÜPER ÇOCUKLAR HIZ KESMİYOR!

Süper Çocuklar - Aytül Akal

Ödüllü Yazar Aytül Akal’dan Süper Çocuklar Serisinin Dördüncü Kitabı, Süs Delisi 

Aytül Akal’ın farklı yeteneklerini keşfederken ortak amaçlar etrafında toplanan “Süper Çocuklar” serisinin heyecan dolu yeni serüveni Süs Delisi yayımlandı!

Ödüllü yazar Aytül Akal’ın çok sevilen Süper Çocuklar serisinin dördüncü kitabı Süs Delisi, Tudem Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı. 8-10 yaş aralığındaki kitapseverlere hitap eden Süs Delisi gizemli ve parlak bir nesnenin peşine düşen bir grup öğrencinin maceralarını konu ediyor.

Tatilde canı çok sıkılan Mete’nin hayatı hızla geçip giden arabadan düşen parlak bir broş ile hareketlenir! Broşun, gizemli arabanın sırrını çözmek ve Gamze’nin bir süredir haber alınamayan ünlü moda tasarımcısı halasını bulmak için Süper Çocuklar kolları sıvar. Renklere, kokulara ve seslere karşı hassas kahramanlarımızı yeni bir macera beklemektedir…

Hayatın her alanında, başkalarının tasarımlarını, düşlerini, yaratıcılıklarını sahiplenmek isteyenlerin çıkabileceğini anımsatan Süs Delisi, özgün olanın daima en önde olacağının altını çiziyor. Kitap, okurlara ortak bir hedef uğruna tek yürek olma bilincini aşılıyor.

Serinin önceki halkalarından bağımsız olarak da okunabilen Süs Delisi, Yusuf Tansu Özel’in ilgi çekici resimleriyle hayat buluyor. 

“Süper Çocuklar serisinde, üç çocuğun maceraları merkeze alınsa da arka plan bilimsel gerçeklerle örülmüş. Her birinin farklı bir özel yeteneği olan, bu sayede olayları çözebilen bu çocuklar, farklılıklarımızla bir arada yaşamanın derin anlamını yansıtan semboller.” Cumhuriyet Kitap

Künye

Süs Delisi

Süper Çocuklar – 4

Roman, 8 yaş ve üzeri

Yazan: Aytül Akal

Resimleyen: Yusuf Tansu Özel

Fiyat: 18,00 TL

Etiketler: Kendini keşif, farklılıkların zenginliği, yetenekler, duygular, tasarım, moda, çözüm üretme, macera, okul hayatı, arkadaşlık

Baskı Detayları: 128 sayfa, holmen, renkli baskı, resimli, karton kapak, 13,5×19,5 cm

Yazar hakkında

Aytül Akal, çocukluğundan itibaren hep yazar ya da şair olmak istedi. 1974’te başlayan yazın serüvenini, 160’ı aşkın şiir, öykü, masal, tiyatro oyunu ve roman türünde eserle sürdürdü. Çocukların kişilik gelişimi ve kendilerini tanımaları konusunda çalışmalar yaptı. Pek çok masalı ve öyküsü, Almancaya, İngilizceye, İspanyolcaya, Farsçaya, Bulgarcaya, Macarcaya ve Arapçaya çevrilerek Almanya, Bulgaristan, İran, Mısır, Bolivya, Macaristan, Avusturalya ve Azerbaycan’da yayımlandı. Eserleri ile yüz binden fazla çocuğa ulaştı.

Hakkında Edu Culture MAG

Buna da Bakın

GALERİ DİANİ

GALERİ DİANİ, KIŞ SEZONUNU AÇIYOR

GALERİ DİANİ, KIŞ SEZONUNA RESSAM YUSUF KATİPOĞLU VE  RESSAM URSULA SOLTERMANN KATİPOĞLU İLE BAŞLIYOR Galeri Diani, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir